Navigovat do servisu Pardubice, Na Staré poště 324 Telefon+420 732 610 032 (servis)Telefon+420 603 799 174 (diesel) E-mailinfo@autoflegr.cz

Profil firmy

Auto Flégr s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby pro motoristy od mechanických, až po auto elektriku, pneuservis včetně geometrie, moderní diagnostiku Bosch, originál BMW, Mercedes Benz, VW koncern Škoda, Ford ,PSA atd. Dále nabízíme komplexní diesel servis opravy, repase vstřikování, výměny (vstřiky, čerpadel atd.).

Disponujeme týmem certifikovaných mechaniků s dlouholetou praxí. Používáme nejmodernější vybavení servisu a pravidelně absolvujeme odborná školení. Individuálně se věnujeme všem klientům a vždy se pro ně snažíme najít co nejlepší řešení. Naším cílem je kvalita, vysoká úroveň služeb, férovost a spolehlivost.

Náš Diesel Servis se zabývá opravami všech typů dieslových systémů Bosch, Delphi, Denso a VDO Siemens Continental Motorpal. Všechny opravy jsou prováděny na autorizované zkušebně Bosch EPS 815, EPS 205, Hatridge AVM, Motorpal. Provádíme opravy všech typů vstřikovačů Common Rail, mechanických vstřikovačů, vysokotlakých čerpadel CP1, CP2, CP3, CP4, sdružených vstřikovačů UP, UI, UIN, rotačních čerpadel mechanických i elektronických, VP30 a VP44.

 

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Auto Flégr s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

ODAwNT