Navigovat do servisu Pardubice, Na Staré poště 324 Telefon+420 732 610 032 (servis)Telefon+420 603 799 174 (diesel) E-mailinfo@autoflegr.cz

Kontrola s trváním záruky

Bosch Car Service dokáže zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez ztráty záruky výrobce.

Bosch Car Service dokáže zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez ztráty záruky výrobce.

Jsme schopni zajistit odbornou kontrolu a údržbu bez propadnutí záruky výrobce. Také pro nová vozidla.

  • Pro všechny modely vozidel s libovolným stářím

  • Kompletní úkony se zachováním záruky výrobce a mobility

  • Záznam všech prací do servisní knížky

 

Program pro vše kolem vašeho auta

Každá inspekce v Bosch Car Service probíhá podle pokynů výrobce vozidla. Přitom si náš odborný personál vezme pod lupu veškeré komponenty a překontroluje řadu systémů relevantních pro bezpečnost – od motoru, přes elektroniku až po brzdy. A v případě potřeby provede náš personál po dohodě s vámi ihned také výměnu oleje a filtru, doplní stavy náplní a vymění vadné a opotřebené díly za náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu. Tak nejen zachováte hodnotu svého vozidla, ale kompletně se vám také zachová záruka výrobce.

Naše služby pro užitková vozidla

Také jste přesvědčeni o tom, že si musíte u svého nového vozidla provádět údržbu v autoservisech výrobce, aby nedošlo ke ztrátě záruky? Potom byste měli vědět, že tuto práci dokáže provést každá kvalifikovaná dílna při úplném zachování záručních povinností výrobce. V důsledku toho získáte při inspekcích v autoservisech Bosch Car Service nejen záruku na vaše vozidlo, ale také bezplatné služby naší záruky mobility. Tyto služby jsou příspěvkem k zajištění kvality, kterou zajišťuje ještě větší pečlivost našeho dílenského personálu. Konečně jde přece o vaši bezpečnost.

Proč je kontrola důležitá

Počet lidí usmrcených při dopravních nehodách naštěstí neustále klesá, i když u přibližně 25 % vozidel na silnici existují závažné nedostatky. Pravidelná údržba vozidla je jediným způsobem okamžitého zjištění a opravy jakýchkoli chyb a defektů. Důkladný servis má vždy smysl - ať už máte v úmyslu bezpečně a spolehlivě užívat nebo zajistit jeho dobrou prodejní hodnotu. Základní kontrola nebo inspekce v Bosch Car Service je zárukou pro lepší a bezpečnější jízdu.

Inspekce včetně záruky mobility v celé Evropě

Porucha vozidla, nehoda, špatné tankování nebo poškození kabeláže hlodavci. Nic už nefunguje! Na cestách někdy vzniknou situace, ve kterých bychom chtěli, aby nám strážný anděl co nejrychleji pomohl!

Bosch Mobility Assistance.

S více než 1000 autoservisy v Evropě jsme vám k dispozici vždy a skoro všude. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, tedy samozřejmě i víkendech a svátcích. Po provedení inspekce v našich Bosch Servisech si můžete za zvýhodněnou cenu aktivovat záruku mobility. Tím jste jako řidič nebo spolujezdec ve vašem vozidle optimálně zajištěni a v případě závady můžete profitovat z našich rozsáhlých služeb: od pomoci při poruše a nehodě vozidla, odtažení a vyproštění, až po poskytnutí náhradního vozidla, zajištění cesty domů nebo do původního cíle cesty, ubytování a zpětný transport vozidla.

Informujte se v autoservisu Bosch ve vaší blízkosti, rádi vám pomůžeme!

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Auto Flégr s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

ODFkOT