JM detailing Služby

Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti péče a údržby interiéru i exterieru Vášeho automobilu. Při práci používáme pouze ty nejlepší a nejkvalitnější produkty od společností SWISSVAX, CHEMICAL GUYS A OPTIMUM takže si můžete být jisti, že o Váš vůz bude dobře postaráno.Chráníme Vaše investice

Pořízení sportovního nebo luxusního automobilu není malá investice a při nedostatečné údržbě nebo nesprávném ošetření dochází k nevratným škodám na Vašem automobilu a tím Vaše investice ztrácí velmi rychle na hodnotě. Pomáháme Vám chránit Vaší investici propracovaným systémem údržby a ošetřením s vysoce kvalitními produkty a zachovávat po dlouhou dobu skvělý stav a vzhled Vašeho automobilu, tak jak si přejete.

Nejlépe od narození

Díky používání nejkvalitnějších přípravků mohou být námi ošetřeny nové nebo dokonce čerstvě nalakované automobily, bez strachu z toho, že by Vám ubrali vrstvu laku. Většinou prodejci automobilů nevkládají velké úsilí do kvalitní ochrany vozidel, takže ani nové vozidlo není dokonalé většina vozů v autosalonech vykazuje známky špátné údržby (mírně poškozený lak způsobený mytím a před prodejní přípravou vozu) po dohodě jsme schopni Vám přímo v autosalonu úkazat poškození laku na nových vozidlech. Pro zachování nebo dokonce pro zlepšení vzhledu Vámi zakoupeného vozu, doporučujeme okamžitě po předání nechat profesionálně ošetřit.

       
   
adresa

Auto Flégr s.r.o.
Jana Palacha 324
530 02 Pardubice

 kontaktní informace

Tel.: +420 777 600 032
Tel.: +420 732 610 032
E-mail: info@autoflegr.cz
Web: www.autoflegr.cz

otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 17:00
 

 

   
Copyright © 2012 Auto FLÉGR - autoservis Pardubice, čištění interiérů vozidel
Homepage | Sitemap | info@autoflegr.cz
Webové stránky vytvořilo studio E-WORKS | XHTML 1.0 | CSS 2